Portrétní fotografie

Portrétní fotografie

Zachycení obrazů Vašeho osobního, rodinného či profesního života. Portrét má, tak jako ostatní fotografické disciplíny, velmi široký záběr, může být realistický jako profesní portrét. Přirozený, jemně stylizovaný např. rodinný portrét až po stylizovaný s výraznou retuší, jako je glamour a další styly…

Rádi zachytíme Vás i portréty Vašich blízkých, ale také kolegů či pracovních týmů. Fotografování může probíhat v exteriéru i interiéru, v přírodě, stejně jako v industriálním prostředí za přirozených světelných podmínek, ale také stylizovaně s použitím mobilního ateliéru. Může to být například rodinná procházka, piknik nebo rande v přírodě. Pro glamour a stylizovaný portrét rádi využíváme zámecké interiéry, ve kterých je každý záběr opravdovým originálem.

Portrétní a glamour fotografii také zpracováváme ve stylu FineArt retuše. Zde se jedná o stylizovanou fotografii s výraznou retuší a značným postprodukčním zpracováním. V tomto případě také doporučujeme využití služeb našich kadeřnic a vizážistek.

Z portrétního a glamour fotografování, dle jeho délky, obdržíte cca 20-80 finálních záběrů. Všechny fotografie jsou digitálně vyvolané, upravené pro tisk a se základní retuší. Třetina fotografií je s plnou (výraznou) retuší. Případnou FineArt retuš je nutné dohodnout předem.


Ceny: první hodina portrétní fotografie 1.800 Kč, každá další započatá půlhodina 600 Kč

Make-up a úprava vlasů před fotografováním a asistence v průběhu cca 1,5 hodiny 1.000 Kč

Využití zámeckého prostředí příplatek od 2.000 Kč do 5.000 Kč dle výběru prostředí.

FineArt retuš – příplatek od 1.000 Kč
Ceny jsou vždy připravované individuálně dle Vašich konkrétních požadavků, výše uvedené ceny jsou orientační. Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH. Chcete-li znát cenu přímo pro Vás, můžete nás kontaktovat.

Doprava os. automobilem do 50 km zdarma – platí pro zakázky s cenou převyšující 2.500 Kč. V jiných případech a nad rámec 50 km je cena 11 Kč / km.

Dodání: kompletně zpracované finální záběry dodáme až po uhrazení faktury. Faktury jsou zasílány v elektronické podobě.