Reportážní a slavnostní fotografie

Reportážní a slavnostní fotografie

Od okamžiků důležitých pro Vaši firmu, přes slavnostní chvíle prožívané v rodinném kruhu, až po Váš velký den. To jsou momenty stvořené pro reportážní a stylizovanou fotografii.

Jsme připraveni zachytit momenty z firemních večírků, školení, veletrhů, ale také z výrobních procesů odehrávajících se ve Vaší firmě. Stejně tak jako reportáže z nejrůznějších kulturních akcí, tanečních, koncertů či plesů … A samozřejmě neopomíjíme ani vrcholnou disciplínu slavnostní fotografie, tedy fotografii svatební. Do průběhu akcí se snažíme minimálně zasahovat a co nejvíce se přizpůsobit požadavkům organizátora. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme část reportáže pojmout formou stylizované fotografie.


 • Reportážní fotografie

Cena u reportážní fotografie závisí na Vašich požadavcích na průběh, použité prostředky, následné zpracování a způsob dodání. Běžně je počítána první hodina za 1.800,- Kč, každá další započatá hodina za 800,- Kč.


 • Svatební fotografie

Svatební den jistě patří k jednomu ze zásadních okamžiků života. Každý z párů má svůj příběh, jenž jej přivedl až k tomuto důležitému rozhodnutí. Vaše příběhy jsou jedinečné stejně jako každá ze svateb a její atmosféra. Přání, aby se vše vydařilo tak, jak jste si naplánovali a mohli sdílet Vaši radost s rodinou i blízkými, bývá stejné.

Svatební den proto s kolegy realizujeme především reportážním způsobem, abychom do dění zasahovali co nejméně. Samozřejmě vyjma předem domluvených chvil vyhrazených pro stylizované a aranžované záběry. Fotografování se účastní DVA fotografové. Získáte tak dva různé pohledy a možnost zachycení vícero neopakovatelných momentů.

Svatební focení zahrnuje následující:

 • Předsvatební konzultace a domluva na všem, co je pro Vás a hladký průběh Vašeho velkého dne důležité.
 • Fotografování příprav nevěsty, popřípadě nevěsty i ženicha.
 • Přípravy a odjezd na obřad.
 • Příjezd na místo konání obřadu.
 • Přípravy na obřad a obřad samotný, gratulace a odchod z místa konání.
 • Skupinové fotografie svatebčanů: novomanželé, rodiče, svědci a hosté.
 • Stylizované fotografie novomanželů, družiček, případně i svědků a rodičů. Detaily oblečení a doplňků.
 • Příjezd na hostinu a svatební zvyklosti s tím spojené. Tento a předchozí bod mohou mít i opačné pořadí.
 • Svatební hostina, krájení dortu, tanec …

Program je uveden jako vzorový. Přesný průběh je však vždy dohodnut individuálně. To platí také pro následné zpracování a způsob předání fotografií.

Každý pár od nás obdrží svatební dárek.

Cena výše uvedeného svatebního dne je 18.000,- Kč a zahrnuje 6 až 9 hodin fotografování dvěma fotografy.

Na přání Vám vytvoříme designovou fotoknihu. Je také možné domluvit focení páru mimo obřadní den – např. zkouška šatů, rande v přírodě (předsvatební foto). Po domluvě můžeme zajistit kadeřnici a vizážistku.

Covid sleva 10% – pandemie nás všechny zasáhla minimálně tím, že došlo ke zvýšení cen zboží i některých služeb. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli nabídnout všem slevu 10% z výše uvedených cen svatební i reportážní fotografie. Sleva platí do 30.04.2022 nebo do odvolání. Případné změny zde budou včas uveřejněny.

Ceny výše jsou vzorové. Přesnou cenu připravíme dle Vašich individuálních požadavků s přihlédnutím na průběh a zajištění konkrétní akce. Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Chcete-li znát cenu přímo pro Vás, můžete nás kontaktovat ZDE.

Doprava os. automobilem do 50 km zdarma – platí pro zakázky s cenou převyšující 2.500,- Kč. V jiných případech a nad rámec 50 km je cena 11,- Kč / km.

Dodání: u nových zákazníků jsou kompletně zpracované finální záběry dodávány po uhrazení faktury. Faktury jsou zasílány v elektronické podobě.